Новини

Вимоги щодо вимог до цвілі

1, зносостійкість

Коли порожнина деформується в порожнині форми, вона тече і скочується вздовж поверхні порожнини, викликаючи сильне тертя між поверхнею порожнини та порожниною, що спричиняє несправність форми через знос. Отже, зносостійкість матеріалу - це найважливіша і найважливіша характеристика цвілі.

Твердість є основним фактором, що впливає на зносостійкість. У звичайних умовах, чим вище твердість частин прес-форм, тим меншою є знос, також зносостійкість. Крім того, зносостійкість також пов'язана з типом, кількістю, формою, розміром та розподілом карбідів у матеріалі.

2. жорсткість

Умови прання в основному в основному дуже погані, а деякі часто мають більший ударний навантаження, що призводить до крихкого руйнування. Щоб запобігти утворенню частин пресформи в роботі раптово крихкого руйнування, форма повинна мати високу міцність і міцність.

В'язкість цвілі залежить в основному від вмісту вуглецю матеріалу, розміру зерна та стану тканини.

3. Витривалість руйнування

Робота у формі в процесі, довготривалій ролі в циклічному стресі, часто призводять до перевтоми стомлюваності. Його форма має малий енергетичний багаторазовий ударний втомлений розрив, розтягнення перевтоми при розтягуванні перенапруги, виникнення перевтоми утомного руйнування та згинального втоми.

Вразливі властивості руйнування цвілі в основному визначаються його міцністю, в'язкістю, твердістю та вмістом включень у матеріалі.

4. Висока температура

При підвищенні робочої температури цвілі, зменшиться твердість і міцність, що призведе до раннього зносу або пластичної деформації форми і відмови. Тому матеріал прес-форми повинен мати високу стійкість до стабільності загартування, щоб забезпечити форму при робочій температурі, з високою твердістю та міцністю.

5. Опір гарячих та холодних стомлювальних властивостей

Деякі форми у процесі повторного нагрівання та охолодження, так що поверхня порожнини натягує, роль стресового стресу, що викликає розтріскування поверхні та відшаровування, підвищує тертя, блокує пластичну деформацію, зменшує розмір точності, в результаті чого відмовляється від грипу. Гаряча і холодна втома є однією з основних форм гарячої провалу, щоб допомогти цьому типу цвіль повинна мати високу стійкість до гарячої та холодної втоми.

6. Корозійна стійкість

Деякі форми, такі як пластмасові форми на роботі, внаслідок присутності хлору в пластмасі, фтору та інших елементах, розкладання тепла після розкладання HCI, HF та інших сильних корозійних газів, поверхня порожнини ерозії, збільшення шорсткості поверхні, загострення зношування