Новини

Принцип дизайну цвілі

Оскільки в багатьох областях застосовувалися різні форми, в той же час у поєднанні з технологією професійної виготовлення прес-форм в ці роки також відбулися певні зміни у розвитку, тому в цій частині підсумовано вакуумний дизайн загального дизайну цвілі.

Дизайн вакуумного блистерного цвілі включає в себе партійний розмір, формувальне обладнання, прецизійні умови, геометричний дизайн, стабільність розміру та якість поверхні і так далі.

1, розмір експериментального використання, години виготовлення форм може бути виготовлений з дерева або смоли. Однак, якщо експериментальна форма використовується для отримання даних щодо усадки, стабільності розмірів та часу циклу виробу, необхідно використовувати експериментальну форму для однієї порожнини і забезпечити її використання у виробничих умовах. Форми, як правило, виготовляються з гіпсу, міді, алюмінію або алюмінієвих сплавів і рідко використовуються з алюмінієвою смолою.

2, геометричний дизайн, дизайн, часто для розгляду стабільності розмірів і якості поверхні. Наприклад, конструкція виробу та стабільність розміру потребують використання жіночої форми (die), але вимоги до поверхні продукції високого блиску необхідні для використання чоловічої моделі (пунш), щоб на пластмасові деталі враховувалися обидві сторони Таким чином, продукт може бути виготовлений в оптимальних умовах. Досвід довели, що конструкції, які не відповідають дійсним умовам обробки, часто не виконуються.

3, стабільність розмірів у процесі лиття, пластичні деталі та контакт із цвіллю поверхнею, ніж частина форми, щоб забезпечити кращу стабільність. Якщо ви хочете змінити товщину матеріалу внаслідок необхідності жорсткості матеріалу в майбутньому, це може призвести до перетворення чоловічої форми до жіночої форми. Допустимі розміри пластикових деталей не повинні бути меншими за 10% усадки.

4, пластична поверхня, формуючий матеріал може бути загорнутий у сферу дії пластикових деталей, які можна побачити у структурі поверхні, повинні контактувати з формуванням прес-форми. Якщо це можливо, не слід чистити пластикові деталі поверхнею форми. Подібно до використання жіночої форми для формування прес-форм та ситуації з басейном прання.