Новини

Основна класифікація пластмасових форм

За різними методами формування можна розділити на види пластикових форм, що відповідають різним технологічним вимогам, основну прес-форму для лиття під тиском, пластмасові форми, високу форму пінополістиролу тощо.

1, пластмасова ін'єкційна форма

Це термопластичні пластикові вироби, найбільш універсальні форми, використовувані при виробництві технологічного обладнання, пластмасова ін'єкційна форма - це відповідна машина для лиття під тиском, машина для інжекції з пластмаси в першому нагріваючому циліндрі, що нагрівається, після чого використовується гвинт або плунжер За допомогою бігунів системи насадки для інжекційних машин і прес-форми у порожнину прес-форми пластикового формування охолодженого склерозу, стримування продукту. Структура складається, як правило, з формовочних частин, системи воріт, направляючих частин, механізму виштовхування, системи регулювання температури, вихлопної системи та допоміжних деталей.

2, пластмасові форми

У тому числі стиснення лиття та лиття під тиском двох типів структури прес-форми. Вони є типом цвілі, який в основному використовується для формування термореактивних пластмас, а відповідне обладнання - машина для формування тиску. Відповідно до характеристик методу пластикового стискування прес-форми нагрівають до температури лиття (зазвичай 103 градуси - 108 градусів), потім вимірюють полімерний порошок гарного тиску в порожнину форми і годувальну кімнату, закриту форму, пластику високо Температура, розм'якшення потоку високого тиску, після встановлення певного періоду часу, як того вимагає форма продукту.

3, пластикові екструзії вмирають

Форми, що використовуються для виробництва пластмасових виробів безперервної форми, також відомі як заготівки для формування екструзій, широко використовуються в трубах, смужках, моноволокнах, плитах, плівок, проводах та кабелях, матеріалах покриття, спеціальних матеріалів та ін. Відповідне виробниче обладнання - це пластиковий екструдер, принцип - це твердий пластик у нагрівальній та обертові шнекові екструдери плавлення в умовах тиску, пластифікація, і виготовлений такий же безперервний пластиковий перетин і форма прутки через специфічну форму штампу . Його виробничі матеріали складаються, головним чином, з вуглецевої конструкційної сталі, інструментів сплаву тощо. Деякі видавлювані штампи також будуть носити алмазні та інші зносостійкі матеріали на частинах, які потрібно носити. У процесі екструдування, як правило, застосовується лише до виробництва термопластичних пластмасових виробів, його структура та ін'єкційна прес-форма та тисковий клей має очевидну різницю.

4, пластмасова плівка

Він використовується для формування пластикових контейнерів, таких як порожнисті вироби (такі як пляшки для напоїв, косметичні матеріали для всіх видів пакувальних контейнерів) процесу формування прес-форми у вигляді основного принципу формування екструзійного роздуву, формування інжекторного продукту, розтягування форсунки, мульчування Формування порожнистого лиття під тиском, лиття під тиском листя та інше. Відповідне обладнання для видувного продування порожнистих виробів зазвичай називається пластиковою машиною для видувного лиття. Лиття під тиском підходить тільки для виготовлення виробів з гарячого пластику. Форма видувного матеріалу відносно проста, використовується більше матеріалів, виробляється більше вуглецю.

5, пластмасовий відсмоктувач

Листовий матеріал пластикової дошки, що утворює прес-форму деяких простих виробів із пластмаси, його принцип полягає у застосуванні методу формування вакууму або стисненого повітря у фіксованому положенні штампа або ударів на пластиковій пластині, аркуші та вставленій у формувальну порожнину на необхідні складні вироби в Деформація опалення та пом'якшення корпусу, головним чином для деяких предметів повсякденної необхідності, продуктів харчування, виробництво упаковок для іграшок. Оскільки тиск пресс-форм нижче, матеріал формується з литого алюмінію або неметалевого матеріалу, структура проста.

6, високий піноутворювальний полістирольний прес-форму

Це форма, яка використовує розширюваний полістирол (матеріал бусину, що складається з полістиролу та піноутворювача) для формування всіх видів пакувального матеріалу з пінопласту. Принцип полягає в тому, що полістирол може бути виготовлений у формі для пари, включаючи два види простих форм ручної роботи та гідравлічний прес прямим шляхом пенопластової форми, які використовуються головним чином для виготовлення виробів з упаковки промислових виробів. Матеріали для виготовлення цієї форми - литий алюміній, нержавіюча сталь, бронза тощо.