Пластикові вироби

Настроювані крісла пластикові аксесуари.

Наша компанія виробляє аксесуари для крісел протягом багатьох років. У нас є власне обладнання для лиття під тиском, яке може в будь-який час відслідковувати та модифікувати форму цвілі. Ми надаємо послуги "єдине ціле", починаючи від розробки, виробництва, сервісу тощо.

Product details

Спеціальні пластикові аксесуари для стільців


Спеціальна горна інжекційна молння / ін'єкційна пластикова частина


Подробиці:

1. Назва частини: Пластикові аксесуари для стільців (пластмасова ін'єкційна форма)

2. Матеріал пластик: ABS і так далі

3. Матеріал порожнини: настроюється

4. Життєвий спосіб життя: 1000к кадрів або відповідно до умов кількості клієнтів, щоб вирішити це з економією витрат для наших клієнтів.

5. Опорна база стандарту: LKM Місцевий стандарт, DME або HASCO, Налаштування відповідно до вимог замовників

6. Стандарт аксесуарів для цвіль: LKM, DME, HASCO, MISUMI, Meusburger, CUMSA, Progressive, INCORE, HRS, Husky, YUDO, GSW DIN стандарт, BOHLER, AISI стандарт, DAIDO JIS стандарт, PUNCH і т. Д. Відповідно до потреб наших клієнтів.

part 23.jpgчастина 29.jpg

part 32.jpgпластикові деталі 06-6.jpg

Циндао Juxing машини & форм Co., Ltd.was заснована в 1995 році в красивому затоці Jiaozhou-Jiaozhou південної промислової зони.

Juxing Mold займається розробкою, проектуванням, виготовленням та виготовленням більш ніж десяти останніх років, і, зокрема, приділяють велику увагу пластмасові, листові та штампувальні прес-форми, прес-форми та лиття. Базуючись на багаторічному практичному досвіді, ми успішно розробляли та виготовляли всі види моношарових та багатошарових екструдуючих плоских форм, одно-, дворядних або трьох клардів з розподілу фільєра та багатьох видів екранного перемикача тощо.

Ми в тривалий період співпрацюємо з багатьма заводами екструзійного обладнання та плати за вторинною технікою, наполягаємо на хорошій якості та завоюємо підтримку та довіру наших клієнтів та клієнтів. Завдяки більш впевненості та уважному та бездоганному сервісу, сьогоднішній Juxing зробить наше найкраще, щоб завоювати визнання більшої кількості клієнтів. Ласкаво просимо вас бути новими друзями Juxing!

Сертифікація: ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, GB / T28001-2011, SGS.

Наші переваги:
1.Організатори, що займаються виробництвом, щорічно виробляють повне виробництво

2. У нас є власне обладнання для лиття під тиском, яке може відстежувати і модифікувати проблему форми у будь-який час
3. Після закінчення судочинства, ми перевіряємо, будь ласка, будьте назавжди

4.Заповнення та дозування звітів для клієнтів для затвердження
5. Після того, як все буде, ми будемо розглядати питання про те, щоб їхні продукти та продукти перейшли до відвантаження.

Hot Tags: налаштовуване крісло, пластикові аксесуари., Китай, виробники, постачальники, індивідуальні, низька ціна, висока якість, довге життя
Супутні товари
Feedback